"Benchmarking - Kontynuacja", to przedsięwzięcie, które realizowane jest przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, jako kontynuacja projektu "Benchmarking - narzędzie efektywnej kontroli zarządczej w urzędach miast na prawach powiatu, urzędach gmin i starostwach powiatowych".
W maju 2015 roku do przedsięwzięcia przystąpiły 32 jednostki, z czego 30 jednostek uczestniczyło w benchmarkingu w latach poprzednich, a 2 przystąpiły po raz pierwszy. Na przestrzeni lat grupa benchmarkingowa ulegała zmianom - na obecnym etapie przedsięwzięcie jest realizowane przy udziale 35 jednostek, w tym: 16 urzędów miast na prawach powiatu, 13 urzędów gmin i 6 starostw powiatowych.
Dodatkowo w 2025 roku w ramach istniejącej grupy benchmarkingowej powołano do życia Grupę Innowacji Samorządowych.